DROGA DO SUKCESU Jasno określony cel

Kariera. Możliwości rozwoju

W naszej firmie oferujemy różne ścieżki rozwoju:

Bądź fachowcem w swojej dziedzinie!

Zastosowanie najnowocześniejszych technologii wpływa na jakość nie tylko naszych mebli, ale również samej pracy. W naszej firmie zatrudniamy fachowców, m.in. szwaczy, tapicerów, stolarzy. Oferujemy pracę zarówno dla doświadczonych osób, jak i przyuczenie do zawodu.

Na początku procesu produkcyjnego stolarze zbijają z gotowych elementów stelaże do mebli.

Szwacze zszywają wykrojone elementy i przekazują do tapicerni.

Następnie tapicerzy naciągają pokrowce na gotowy stelaż i nadają ostateczną formę meblom.

Prace nad tworzeniem mebli wspomagają krojczy, którzy dbają o odpowiednie wycięcie tkaniny i pianki, które stanowią wypełnienie mebla. Proces ten jest w dużej mierze zautomatyzowany.

Mam dogodne warunki pracy

"Aplikowałam do firmy Janipol gdyż słyszałam same dobre opinie o tym pracodawcy: między innymi, że firma szanuje pracownika, a atmosfera pracy jest przyjazna. Nie zawiodłam się! Rozpoczynając pracę nie posiadałam doświadczenia w szyciu. Dzięki możliwości przyuczenia się i zaangażowaniu przełożonych dziś jestem szwaczką i lubię to co robię!"

Magdalena, szwaczka pracuje w zatrundniona w Janipol od 2011

Ścieżka specjalistyczna

Jesteś specjalistą, a z Twojej pracy korzystają pozostałe obszary w firmie. W naszym przedsiębiorstwie możesz rozwijać się np. jako „specjalista do spraw digitalizacji i obsługi cuttera w dziale technologicznym, który wykonuje prototypowe wersje nowych modeli mebli i poszukuje najbardziej optymalnych rozwiązań produkcyjnych.

Możesz również zostać technologiem, którego praca związana jest z procesem przygotowania mebli do produkcji i opracowania cyklu produkcyjnego.

Specjaliści pracują także na stanowiskach w zakresie planowania, sprzedaży, zaopatrzenia, transportu, magazynowania, kontroli jakości, informatyki, kadr czy administracji.

Mam osobisty wkład w tworzenie mebla

"W mojej pracy liczy się dokładność, bardzo ważna jest także kreatywność aby mebel, który projektujemy w jak największym stopniu gwarantował komfort wypoczynku dla naszych Klientów."

Bogumiła, specjalista do spraw digitalizacji i obsługi cuttera w dziale technologicznym zatrudniona w Janipol od 2007

Ścieżka zarządzająca

W ramach tego obszaru przejmujesz odpowiedzialność za określony zakres obowiązków. Wspiera Cię zespół lub dział, którym kierujesz. Jesteś
przy tym otwarty na nowe projekty w swoim obszarze i dążysz do optymalizacji procesów. Przykładem takiego stanowiska jest kierownik wydziału.

Szycie to moja pasja

"Cieszę się, że moja praca jest jednocześnie moją pasją. Pracę w Janipol zaczynałam od stanowiska szwaczki, stopniowo awansując na stanowisko brygadzistki, mistrza, a potem kierownika szwalni. Jestem odważna i nie boję się nowych wyzwań dlatego moja praca dostarcza mi dużo satysfakcji."

Halina, kierownik Szwalni, zatrundniona w Janipol od 2005